Kanalisatsiooni hooldusbakter Liquazyme 1l
Kategooriad

Kanalisatsiooni hooldusbakter Liquazyme 1l

Kanalisatsiooni hooldusbakter Liquazyme 1l
Tootja: ZEP
Mudel: LIQUAZYME - 1L
Saadavus: Laos
Hind: 18.00€
KM-ta: 15.00€

LIQUAZYME

ELAV BAKTERIAALNE LISAND

 

Ensüümide ja mitte-patogeensete elavate bakteritega rikastatud vedelik. Suurepärane rasva, õli, tselluloosi, proteiini, tärklise ja teiste orgaaniliste ainete kuhjumise ärahoidmiseks haisulukkudes, roiskvee- ja peatorustikus. Tagab septikute, äravoolualade, biotiikide, - laguunide ja hoidlate sihipärase töötamise. Ideaalne lahendus heitvee puhastamiseks ja kanalisatsiooni hoolduseks.

KASULIKKUS

• sisaldab proteiini, tärklise, tselluloosi, rasva ja õli hävitavaid baktereid suurusjärgus 50 miljardit ühe galloni kohta

• hävitab sulfiidide ja “mädamuna” haisu

• ei sisalda tugevaid kemikaale, mis võiksid kahjustada vaske, PVC-d või teisi torustiku materjale • kasutajale vähem mürgine • ei põleta ega põhjusta vigastusi nagu happelised ja sööbivad puhastusained • ei muunda loomulikku biolagunemisprotsessi jäätmekäitluses vaid tõstab aktiivsust bioseptikutes, - tiikides ja –laguunides

• bakterid on torustikus uinuvas olekus kuni tekivad jäätmed ning bakterite mõju taaselustub  

• taastab algse äravoolu efektiivsuse Torustikus

KASUTUSALAD

Lisada torustikku rutiinselt, et ära hoida rasva, õli, seebi, proteiinide ja tselluloosi kuhjumist. Suurepärane vahend kasutamiseks toiduainetetööstuses, haiglates, polikliinikutes, haridusasutustes, hotellides, lõbustusasutustes, koduses majapidamises,sanitaarsõlmedes ja biopuhastusjaamades. 

KASUTAMINE

• Köögi-, pesuruumi-, vannitubade torustikku 50 ml. toru kohta 1-2 korda nädalas. 

Rasvakaevud: Parima tulemuse saavutamiseks lisada ainet pärast rasvakaevude puhastust. Kui süsteemis on rasv osaliselt ladestunud ja puhastamine pole võimalik, eemalda ladestus Big Orange E või Therma-Fluid’iga enne bakteri kasutamist.

DOSEERIMINE

Käsitsi või dosaatorpumbaga PT-40. Aine peaks olema lisatud jõudeprioodil 0,5 - 1 liitrit iga päev.

Septikud: kuni 2000 liitrit 0,5-1 liitrit nädalas. 2000-10 000 liitrit 1-2 liitrit nädalas. Üle 10 000 liitri 1,5 - 3 liitrit nädalas.

Biotiigid: 1 000 000 liitrit 1 liiter iga päev.

Tooteinfo:

LIQUAZYME est.pdf

OHUTUSKAART: MSDS

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: