Haisueemaldaja Odorstroyer Plus 1l
Kategooriad

Haisueemaldaja Odorstroyer Plus 1l

Haisueemaldaja Odorstroyer Plus 1l
Tootja: ZEP
Mudel: ODORSTROYER PLUS
Saadavus: Laos
Hind: 28.00€
KM-ta: 23.33€

ODORSTROYER PLUS

BIOLOOGILINE LÕHNASTAJA JA PUHASTUSVAHEND

Kasutusvalmis bioloogiline haisu eemaldaja ja puhastaja. Odorstroyer Plus on unikaalne toode sisaldades kolme mitte-patogeenset bakterikultuuri ning pind-aktiivseid puhastus- ja lõhnaaineid.KASULIKKUS 

Efektiivne – Mitte üksnes ei peida haisu vaid hävitab need ka bioloogiliselt. Aines sisalduvad looduslikud mikroorganismid söövad haisutekitajaid, takistades jäädavalt haisude tekkimise samast koldest.

Kiiretoimeline – kaotab hetkega mh. oksest, väljaheidetest (sh. kassikuse), jäätmetest jm. tekkinud haisud, sh. ka tubakahaisu.

Universaalne – Sobib ka orgaaniliste plekkide eemaldamiseks vaipadelt jm. pestavatelt kiududelt. Vältimatu abimees lemmikloomadest tulenevate haisude vastu ning toimib edukalt ka jäätmekonteinerite, -majade ja prügiämbrite puhastamisel.

Keskkonnasõbralik Täielikult biolagunduv koostis hoiab ära keskkonnareostuseKASUTAMINE

Vaipadelt lõhna eemaldamine: teha puhastatav koht piserdades märjaks, lasta kuivada. Vajadusel protseduuri korrata. Kontrollida värvide vastupidavust enne kasutamist.

Tualettide lõhnakontroll: Tualettide pindu puhastada tavalisel viisil või Odorstroyer Plus’ga, et eemaldada nähtav mustus. Seejärel piserdada nendele pindadele, mis ei ole inimestega otseses kontaktis (seinad, põrandad) ja lasta kuivada. Ei määri.

Plekkide eemaldus: Uriini, väljaheidete ja okse plekid – eemalda pinnalt nii palju tahket mustust kui võimalik. Piserdada puhastatavale pinnale ja lasta kuivada. Vaibad – teha määrdunud pind läbimärjaks ja lasta ainel 15 min. mõjuda enne pesu.

Pesu: Piserdada määrdunud pind märjaks, lasta 15 – 30 minutit mõjuda, seejärel pesta tavalisel moel. Kangast, mis on verest, uriinist või väljaheidetest määrdunud, leotada lahusega 1:120 30 minutit. Tooteinfo:

ODORSTROYER PLUS est.pdf

OHUTUSKAART: MSDS

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: