Pissuaari rest scenturion 3D Sgi ookean 2tk
Kategooriad

Pissuaari rest scenturion 3D Sgi ookean 2tk

Pissuaari rest scenturion 3D Sgi ookean 2tk
Tootja: SGI
Mudel: SGI SCENTURION 3D OCEAN MIST 2TK
Saadavus: Laos
Hind: 22.00€
KM-ta: 18.33€
SCENTURION 3D
 
Scenturion 3D on ülim pritsmeid vähendav rest, mis ühendab 30-päeva kestva pissuaari õhuvärskendaja / deodorisaatori patenteeritud tehnoloogia uue efektiivsema kahepoolse disainiga.
 
UNIKAALSE KUUSNURGA KUJUGA. Vähendab pritsimist ja pissuaari puhastusaega. Ainulaadne kuusnurkne kuju, avatum, kõrgem ja kahepoolne disain hoiab ära 99% uriinipritsmest. Tagab õige paigaldamise.
 
Värskendab pissuaari 30-päeva jooksul: 4 korda rohkem lõhnaõli, mis vabaneb 30-päeva jooksul järk-järgult võrreldes teiste pissuaari desodoreerijatega.
 
VOC-ga ühilduv: osooni kahandavate koostisosadeta, 1/10 enamiku aerosoolide lenduvatest orgaanilistest ühenditest.
 
Toimib prahi nagu näiteks: närimiskummi, sigaretide, paberi ja muude jäätmete püüdjana ning hoiab tualettruumid külalistele alati värsked.
 
Kõrvaldab halvad lõhnad: see ei maskeeri ainult halvad lõhnad, vaid samal ajal vabastab miljardeid optimeeritud baktereid, mis eemaldab nende tekkekohas halbu lõhnu ja vähendab puhastusaega poole võrra. Efektiivne lõhnade neutraliseerija.
 
Säästab aega ja raha: ainulaadne disain, mis välistab 99% pritsmete laialiminemist, optimeerides lõhnaainete eraldamise vähendades puhastuskulusid 50% võrra.
 
 
Sobilik kasutamiseks ka ilma veeta pissuaarides.
 
PAKIS ON 2TK

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: